Кузнік Марія

Кузнік Марія

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
THE Capital
Київ

Кузнік Марія

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
THE Capital
Київ
Верифікований профіль
Silver partner
5
Років досвіду
5
Верифікованих рекомендацій
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
60
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
2765
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Керівник відділу продажу комерційної нерухомості
Підбір комерційної нерухомості, інвестиційно привабливих об'єктів, продаж комерційної нерухомості.

Продаж квартир (2)

  • THE Capital
    1 000 000 $
    5 155 $/м²

    Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 15

    4 кімнати
    194 / 105 / 19 м²
    поверх 29 з 30
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж дизайнерської 4-кімнатної квартири ЖК «Новопечерські Липки», Печерський район вул. Андрія Верхогляда Пропонується до продажу ексклюзивна 4к дизайнерська квартира у преміальному ЖК «Новопечерські Липки». Загальна площа: 193,5 м² Поверх: 29 з 30 Квартира має продумане функціональне планування: - простора кухня-вітальня з обідньою зоною - майстер спальня з великою гардеробною кімнатою і ванною - спальня - дитяча кімната - велика гардеробна кімната - санвузол з душовою кабіною і ванною - тех кімната з пральною, сушильною машиною, поличками для зберігання речей, санвузлом і рукомийником. Високий поверх, панорамні види на місто, багато світла та відчуття приватності. Стан та оснащення...
    Рієлтор
  • THE Capital
    530 000 $
    3 869 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 42

    3 кімнати
    137 / 25 / 19 м²
    поверх 4 з 10
    2014 рік побудови
    1 тиж. тому
    A15214 Продаж унікальної видової 3-кімнатної квартири в преміальному комплексі Crystal Park Забудовник: St Sophia Homes Двостороння квартира з ЧАСТКОВИМ РЕМОНТОМ і чудовим видом на парк ім. Івана Багряного (кол. Пушкіна) ! Шевченківський рн, Шулявка, пр. Берестейський, буд. 42 (Секція D) S = 137 м2 Н = 3.3 метри 4 поверх з 10 Стан: квартира з частковим ремонтом, має індивідуальне опалення, повністю покладена плитка на підлозі в кухні вітальні + майже на фініші санвузли, також встановлені всі двері і вже є інвертер. Закуплені дорогі світильники. Зроблена вся водопідготовка, бойлер, тепла підлога, розведення всіх розеток і кондиціонування, чистова штукатурка на стінах. Квартира має паномарні...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.